.
 
 

<<  Engelli Platform Tip Merdiven Asansörleri  >>

 

Platform Merdiven Platform asansörü düz merdivenler için geliştirilmiş iç ve dış mekan asansörüdür. Bu asansörümüz özellikle, konut içinde ve dışında  tekerlekli sandalye ile platforma binilerek merdivenden yukarıya  çıkmak için dizayn edilmiştir. Kullanım alanında  engelliler için çok idealdir.  Dubleks ve tripleks evler, müşterek apartmanların ortak kullanım alanlarındaki merdivenler, hastaneler, oteller ve sosyal tesisler gibi iş ve yaşam alanlarında da kullanılmaktadır.

 

Engelli platformu, 3 mt yüksekliğe kadar ulaşabilir ve makina dairesi gerektirmeyen açık tip engelli asansördür. Üzerinde yarım kabin vardır. Aynı zamanda kuyu dibi de gerektirmez. Yarım boy kabin standarttır.


Dubleks daireler, villalar, müzeler, okullar, metro istasyonları, iş merkezleri, eski binalar, restoranlar, kafeler, hastaneler, alt veya üst geçitler, alış veriş merkezleri, tiyatro, opera, konferans salonu gibi her türlü açık ve kapalı alanda güvenle kullanılmaktadır.İç alan ve Dış alan kullanımına uygundur. Paslanmaz veya boyalı çelikten imal edilir.